reede, oktoober 15, 2010

Meie pere suvine fotosessioon

õ


L

Kord Krista blogi lugedes sattusin kohale, kus arutati kliendile fotosessiooni meelduvusest. Et kas kliendile meeldib ja kas ta ka pilte teistele näitab. Meie algul ei näidanud :) Vaja ju mõned üllatuspildid ka teha. Aga nüüd siis näitame. Sest see suvine õhtul oli fantastiline ja vahva ja pilte jätkus kauemaks :) Krista retsepti järgi head juustukooki ka.

Aga alguselst ka. Kõitepealt sain Jasperi kenasti magama ja ta puhkas kohe mõnuga. Ikka ju hea fotosessioonile värskena minna. Enne sai veel räägitud, et tuleb tädi ja teeb pilti ja sina teed nagu emme ja tädi paluvad. Siis ei ole pärast muret, et miks mind pildi peal ei ole. Tema oli nõus :) MÕistlik laps, eks :)

Aga kui Krista tuli, siis Jasper mõtles asjad omamoodi ümber. Esmalt istus ta trotsis näoga keset tuba ja hakkas oma raudteed kokku laduma. Vist ehmatas ära suur tüdrukute konsentratsioon kodus :) Krista võttis ju oma linalakad ka kaasa. No ja tegelikult oligi Jassu peaaegu võimatu pildile saada. Kui mulle siis korra tärkas, et Raamatud. Just RAAAMATUD on need mis Jasperi naelutavad. Ja nii ta siis poseeris omas elemendis ja meie kael õieli kaadri taga lugesime raamatut ette. Joosep, kes selleks ajaks oli täpselt poole aastane tegi aga väga kenasti koostööd.

Kuna meil polnud võimalust Kristat koduloomadega üllatada, siis midagi huvitavat pidime ju ikka välja mõtlema. NO ja tegelikult on mootorratas ka meie pere liige ja ilma selleta ei saa kuidagi.

Ja veel. See pilt, kus Tarmo meid kõiki sülle võtab, ei ole trikk, vaid ta tõesti suudab seda :) Meil on tugev issi. Ja sellise pildi saamine on minu päris pikaaegne soov. Krista küsis, kas sülle veel keegi mahuks. Minu plaanide järgi peaks mahtuma küll veel :)

Aga nagu näete on mul väga raske pilte valida. Palju palju jäi veel plaadile, aga siin on meie osa lemmikuid.

Suured tänud sulle Krista. Ja järgmine aasta näeme. Siis vaatame mõne pilvisema või õhtusema ilma, et aeda ja mänguväljakut ka ikka pildistada saaks :)

Ja meie pere kindlasit soovitab pildistamiseks Krista ülesse otsida. Tema juba teab, kuidas ilus pilt tuleb.

2 kommentaari:

Aet ütles ...

Imeilusad pildid imeilusast perest :)

acerolakuts ütles ...

väga ilusad pildid ja ilusad inimesed!