kolmapäev, märts 02, 2011

eputus


No kes see ikka saba kergitab, kui mitte ise. No ja võõraste sulgede (lilledega) võib ka end ju ehtida. Nimelt õitsevad mul orhideed. Ja õitseb ka see kaunitar, kes eelmine aasta õitseda ei tahtnud. See klassikaline mõisalill Tsümbiidium. pildid pole just kõige õnnestunumad. Peaks vist Nele appi kutsuma pildistama. Aga 15 lahtist õit on ikka ütlemata kaunis ning loodan, et nad on veel kaua lahti. Lisaks siis ka teised, kes mul siin aknalaudadel õlmitsevad ja õitsevad. See viimane pisikeste õitega on emalt sünnipäevaks saadud ning praegu on tal üks õitsev ja 3 kohe õtisema hakkavat õievart. Valge aga sain sünnipäevaks Tarmo vanaemalt. Ka üks ütlemata uhke ja kaunis orhidee. Ja nüüd ootangi, et millal Hansaplanti jälle uusi huvitavaid orhideesid tuleb. Tahaks oma tsümbiidiumile kedagi seltsiks.
----------

ikka pidin uuesti pildistama. NO ei ole see tume pilt ilus ju. nüüd sai ikka parem, kuigi mitte kõige parem.

4 kommentaari:

KK ütles ...

Imeilusad!

Kayl ütles ...

Super !! Nad kohe ikka armastavad sind :) Äkki sul mõni salanipp, kuidas nii õide saada ? Kindel ilmakaar, temperatuur, väetis v oled lihtsalt nii hea inimne ?

liia.tammes ütles ...

nad vist ise kasvavad. Ja nipp on see, et kes esimese pool aastat välja veab, jääb püsima :)

Nele ütles ...

Kui ilusad lilled!!!!

Ja minul on sel aastal kõik orhideed välja läinud.. No kohe KÕIK. Meile kingiti pulmapäevaks üks (6 aastat õitses ilusti), iga laps on oma orhidee saanud, ja nüüd siis nii.. Ei teagi, mis ma valesti olen teinud. ise kahtlustan üht aiandi töötajat, kes soovitas mul nad jaanuaris ümber istutada. No istutasin ka :-(