esmaspäev, november 20, 2006

Käsitöö / Craft

Tegelikult teen ma ikkagi käsitööd ka lapse kõrvalt. Uues Käsitöös on ilmunud mõned minu asjad ja Kodukirigi avaldas minu mõned tööd. Loodan need pildid ka varsit saada. Ja ausalt, ei mina oska lapse kõrvalt kah niisama ilstuda. Ikka peavad näpud liikuma ja mõte jooksma mööda villa, kangaste ja varraste radu. Poja on ka tubli ja laseb kohati päris pikalt magades mul nö tööd teha.

Actually I do knit and crochet and sew. My dear boy allows me to do these things while he is sleeping. I just cant sit without dooing nothing. And some my designs are published in Käsitöö (Crafts) and Kodukiri (Home news) magazines. I will publish pictures as soon as I can.

2 kommentaari:

Anniki ütles ...

Nii pisikesega ongi hea näputööd teha. Aga vaat kui ta sul umbes aastaseks saab ja lõngakeradega eest ära jooksma, poolikuid töid harutama ja varrastest sikutama hakkab, siis enam nii kerge ei olegi :)

Kuuvarjutus ütles ...

Minul kipub see aeg, mis tibin magab muudmoodi ära kuluma. Ja alati ta ei maga ka, tahab vaid süles olla. Ikka vaja koristada ja ülejäänud pereliikmed tahavad ka oma osa. Olen täitsa hädas selle käsitööaja leidmisega :(