kolmapäev, september 12, 2007

2 korrus

Täna on see ajalooline päev, kus esimene inimene meie maja 2 korrusel käis;) Esialgu oli maja esine selline ilus sile plats. Siis sõitis katus kohale :) Kõigepealt, nagu igatsugu traktorite ja muu tehnikaga ikka, pani katus suure hooga õigest tee otsast mööda. Ma õnneks nägin. Autojuhi telefon oli ka otsa saanud ja nii tormas tarmo autot jälitama. Sai Kiilis kätte. Ja siis sõitis katus meie õuele. Kõigepealt tõsteti kõik jupid maha ja hakkas pihta teise korruse seinte paigaldamine. Nii tõsteti katusele esimene ferm. Ja edasi läks asi lops ja lops. Katus on küll keeruline, aga õnneks sai garaazi kohal asi ruttu valmis. Isegi ilmaga vedas. Kahel pool maja oli taevas tõsine suur rünkpilv, mis ähvardas vihmaga, aga meie maja kohal paistis päike. Sarikad olid päris kenad niimodi rivis. Järgmisena pandi suure toa kohale sarikad ära. Kõige viimase fermi said ehitajad paika slles kell 7. Aga siis olid kõik seinad püsti. Õhtuks olime natuke vihma ka saanud, aga pole hullu. töö sai ju valmis.


Nii aga ronis Tarmo esimesena meie perekonnast 2 korrusele. Nagu me piltidelt pärast vaatasime avaneb sealt tätisa ilus vaade :)Sellen vaade on meie magamistoast. Kaunis eks. Ikkagi metsale ja tiigile:)

Selline vaade on esialgu käsitöö/lastetoast. eemalt on meie maja praegu selline.

Aga esimene korrus näeb ülalt alla selline ja alut ülesse selline välja :)Homme aga peaksime me ka katuse peale saama sellele majale :)

Kommentaare ei ole: