reede, september 01, 2006

Pildistamine / Taking photos

Täna oli järjekordne pildistamine ajakirja käsitöönurga jaoks. Seekord Pere ja Kodu ning oktoober aktuaalne. Ja loomulikult rasedus ka. No ja kõigepealt pakukisin ma .... iseennast, kui tsiteerida klassikuid. Nii ma siis pildile jäingi. Hästi vahva fotograaf Sven Tupits tegi pildid. Ja mina ei tea miks ja kuidas neil proffidel ikka nii hästi see fotoaparaadi käsitlemine välja tuleb, et isegi valguse proovi ajal tehtud pilt minu silmis väga väga hea välja tuli. Igatahes peale mõnekümne minutilist klõpsimist olid pildid valmis ja valik tehtud. Nüüd jääb vaid oodata tulemust ajakirjas.

Today was photoshooting for magazine Pere ja kodu (family and home). And ofcourse it was about crafts and pregnancy. And I proposed myself as model. Photographer was really good and I just liked to work with him. Now soon I will post the pictures also. But you just have to wait til October when this magazine comes out :)

1 kommentaar:

Kuuvarjutus ütles ...

Sven Tupits on juhtumisi teinud ka meie pere pulmapildid :) Saan öelda samuti vaid kiitvaid sõnu nii tema töö kui ka isiku kohta :)

Inx